Odstrániť Službu Sprostredkovateľa Adresy URL

Keď vytvoríte odkaz na inú webovú stránku a používateľ klikne na tento odkaz, administrátor druhej stránky môže vo svojich štatistikách Analytics vidieť, odkiaľ používateľ prišiel, alebo webovú stránku/doménu sprostredkovateľa. Môžu nastať prípady, keď nechcete, aby druhá webová stránka vedela, odkiaľ prichádza návštevnosť.

Prečo skryť webovú stránku sprostredkovateľa

Nebudeme zachádzať do podrobností o dôvodoch, prečo sa snažíme skryť webovú stránku sprostredkovateľa. Keď sme vytvorili túto službu, uvažovali sme o ochrane našich pridružených generujúcich stránok pred našimi partnermi a konkurenciou. Nájdenie výklenkov, ktoré môžu produkovať potenciálnych zákazníkov v affiliate marketingu, môže chvíľu trvať a takéto informácie je potrebné chrániť, aby sa predišlo tomu, že by ich iní mohli čoskoro replikovať a konkurovať vám. Jedným z nasadených riešení bolo preto odstránenie webovej stránky sprostredkovateľa.

Služba uvedená nižšie je rýchla a bezplatná!

Ako používať

Používanie služby skryť referrer je jednoduché podľa nasledujúcich krokov:

  1. skopírujte nasledujúci odkaz: „http://iwebz365.sk/hide/?http://www.mywebsite.com
  2. upravte časť „http://www.mywebsite.com“ s odkazom na webovú stránku, na ktorú odkazujete, a nechcete, aby sa zobrazovala ako referrer (môže to byť buď domovská stránka domény alebo priamy odkaz / pridružený odkaz; nezabudnite zahrnúť aj http alebo https)
  3. prilepte novoformátovaný odkaz do blogového príspevku na svojej webovej lokalite alebo na iných webových lokalitách a vždy, keď niekto klikne na tento odkaz, bude presmerovaný na požadovaný odkaz bez prenosu informácií o sprostredkujúcej webovej lokalite