Príspevky a články pre Hostí

iWebz365.sk vám ponúka možnosť publikovať hosťovský príspevok alebo článok. Je to skvelá príležitosť vybudovať si reputáciu na lokálnej úrovni s našou webovou doménou zameranou na Slovensko. Táto služba je bezplatná, je však potrebné splniť niekoľko podmienok.

Požiadavky:

  • Obsah článku musí mať 500 slov alebo viac a musí byť napísaný informatívnym spôsobom
  • Autenticita článku musí prejsť cez Copyscape (skopírované články, články NIE sú akceptované)
  • Obsah článku sa NESMIE týkať hazardných hier, liekov pre dospelých, liekov, nenávisti alebo čohokoľvek, čo sa na Slovensku považuje za nezákonné alebo neetické
  • akékoľvek externé odkazy v článku budú označené ako <<sponzorované>> – maximálne 1 odchádzajúci odkaz na webovú stránku autora
  • obsah článku musí byť napísaný v miestnom jazyku domény – Slovenský
  • vyhradzujeme si právo vykonať zmeny v uverejnenom článku zahrnutím obrázkov alebo relevantných odkazov na iné články

Vyhradzujeme si právo vybrať články, ktoré sú publikované na iWebz365.sk a odstrániť príspevky, o ktorých sa domnievame, že nespĺňajú našu kvalitu alebo niektorú z vyššie uvedených požiadaviek.

Ďalšie SEO odporúčania

Vieme, že veľa ľudí sa snaží publikovať články, aby získali spätné odkazy na svoju hlavnú webovú stránku. Aj keď akceptujeme zahrnutie spätného odkazu, bude označený ako sponzorovaný. Stále to vytvorí určitú hodnotu SEO, pretože stále ide o odkaz pochádzajúci z novej domény a pomáha pri vytváraní rozmanitosti odkazov na vlastníka.

Ďalšie možnosti SEO by pre vás boli:

Pozrite si webovú stránku HowToSEO.Guide, kde nájdete zoznam skvelých SEO príležitostí, ako sú nástroje spätných odkazov, ktoré vám pomôžu nájsť príspevok pre hostí možnosti a zvýšiť rozmanitosť odkazov, obsahové nástroje na rýchle písanie autentických článkov a výskumné nástroje určené na zlepšenie vašich SERP pomocou nových kľúčových slov.

Tipy na uverejňovanie príspevkov

Ak si nie ste istí, ako pristupovať k príležitosti blogovania pre hostí, budete musieť poznať svoje miesto a ako sa presadiť. Aj keď sa to na prvý pohľad môže zdať skľučujúce, tento proces je v skutočnosti celkom jednoduchý. Existuje mnoho zdrojov, ktoré môžete použiť na nájdenie cieľového publika a zacielenie vašej správy. Najdôležitejším tipom na úspech je zachovať si autentickosť. Ak nie ste schopní odovzdať svoju správu autenticky, budete musieť urobiť nejaké zmeny.

Prvým tipom je vyhnúť sa tomu, aby ste svojim hosťom písali len o sebe. Aj keď môžete v životopise autora spomenúť svoju spoločnosť, väčšina vášho príspevku by nemala byť o vašej firme. Ak si nie ste istí, ako na to, môžete použiť nástroje ako Digg a Oktopus na nájdenie najlepších blogov, ktoré prijímajú príspevky hostí. Keď identifikujete najlepší blog pre svoje miesto, môžete začať písať príspevok pre hostí. Keď začnete dostávať príspevky, nezabudnite svoje príspevky skontrolovať.

Po výbere správneho blogu pre príspevok hosťa musíte zistiť, aké je publikum daného webu. Váš príspevok hosťa by mal obsahovať témy, ktoré budú relevantné pre ich publikum. Používanie platforiem sociálnych médií ako Digg a Oktopus vám môže pomôcť nájsť najobľúbenejšie blogové príspevky na internete. Keď budete mať tieto informácie, môžete začať prezentovať svoj obsah. Pamätajte, že váš príspevok hosťa má pomôcť ich publiku, nie vašej vlastnej značke.